• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość online

Prowadzenie ewidencji finansowej firmy, obliczanie należności, sporządzanie sprawozdań czyli ogólnie rachunkowość przedsiębiorstwa nie należy do najprostszych zadań. Naprzeciw czasochłonnym i żmudnym procedurom firmy zaczęły na rynku świadczyć pomoc w zakresie obsługi księgowej spółek.

Księgowość online prowadzona w formie outsourcingu jest propozycją dla każdej osoby, która ceni sobie wygodę, swobodę działania oraz mobilność.

Połączenie oprogramowania ze wsparciem ekspertów i specjalistów dotyczących ewidencjonowaniem finansów, podatków i innych zagadnień pozwala przedsiębiorcy uzyskać kompleksowe i profesjonalne narzędzia niezbędne do prowadzenia działalności.

Outsourcing to rozwiązanie wykorzystywane przeważnie w dużych przedsiębiorstwach, ale małe firmy również mogą czerpać korzyści z tej opcji - zwolnienie z konieczności zakupu drogiego systemu księgowego i wygospodarowania miejsca, które przeznaczone będzie dla pracownika może pozytywnie wpłynąć na optymalizację kosztów.

Usługa księgowości online dopasowana jest do potrzeb Klienta, szczególnie że oferta biura stale może się poszerzać, ponieważ wciąż przybywa nowych funkcji, dzięki którym przedsiębiorca będzie mógł efektywniej zarządzać własnym biznesem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.