• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółki z o.o. komandytowej

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest nową formą działalności gospodarczej, która pozwala na optymalizację podatkową przy uzyskaniu odpowiednich obrotów. Ta forma działalności posiada dwa rodzaje wspólników. Jeden z nich to komplementariusz, którym jest spółka z o.o., a drugi to komandytariusz- najczęściej wspólnik tej spółki, ale może to być też osoba trzecia.

Jaka jest księgowość dla spółki z o.o. komandytowej? Oczywiście w formie pełnej. Jest to nie lada problem dla wielu przedsiębiorców. Prowadzenie ksiąg handlowych jest bowiem skomplikowane i wymaga znajomości przepisów, które ciągle się zmieniają.

Warto zatem skorzystać z usług naszego biura rachunkowego. Obsługujemy każdą formę działalności, więc również prowadzimy księgowość dla spółki z o.o. komandytowej. Posiadamy duże doświadczenie w kwestii finansów, dlatego powierzając nam wykonanie jakiejkolwiek usługi możesz być spokojny i nie martwić się o popełnienie błędów. Oprócz tego nasze atuty to profesjonalizm, umiejętność współpracy z Klientem i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom.

Jeśli chcesz skorzystać właśnie z naszej oferty, prosimy o kontakt!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.