• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie działania swojej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to spowodowane głównie niskim wymaganym kapitałem początkowym, który wynosi tylko pięć tysięcy złotych. Niestety wiele przedsiębiorców nie daje sobie rady z kwestią rachunkowości swojej firmy. Księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to trudny orzech do zgryzienia. Dlaczego?

Ponieważ przedsiębiorstwo takie musi prowadzić księgowość w formie pełnej. Uproszczona księgowość nie jest w tym wypadku możliwa. Prowadzenie ksiąg rachunkowych wymaga dużej wiedzy, czasu i doświadczenia, ponieważ oznacza to dużą ilość skomplikowanych formalności. Jak więc poradzić ma sobie z tym przeciętny przedsiębiorca? To proste! Wystarczy skorzystać z pomocy profesjonalnego biura rachunkowego takiego jak nasze, które zajmie się firmą tak, jak byśmy tego oczekiwali.

Pełna księgowość ma również wiele istotnych zalet. Jedną z nich jest możliwość ustalenia własnego zakładowego planu kont, dzięki któremu z ksiąg rachunkowych można wyliczyć dochód do opodatkowania. Podsumowując, księgowość dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością wymaga dużego zaangażowania, lecz daje nam dużo korzyści.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.