• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółek małopolskie

Prowadzenie przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma kosztami i obowiązkami. Każdy właściciel musi wypełniać wiele dokumentów i załatwiać bardzo dużo spraw w urzędach. Dlatego nasza firma prowadzi księgowość dla spółek małopolskie.

Jeśli nie radzisz sobie z rachunkowością, to możesz się z nami skontaktować. Nasi specjaliści na bieżąco śledzą zmiany w polskim prawie i dlatego bardzo dobrze znają się na wszystkim, co związane z księgowością. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności. Nie zależnie od tego czy prowadzisz spółkę z o.o., czy spółkę komandytową możesz się z nami kontaktować.

Oferujemy przede wszystkim prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Przygotowujemy także roczne rozliczenia dla osób indywidualnych i sprawozdania statystyczne dla GUS.

Jeżeli chcesz poznać inne nasze usługi lub skorzystać z naszych ofert, to wystarczy się z nami skontaktować. Załatwimy za ciebie wszystkie sprawy i dzięki nam będziesz mógł zająć się rozwojem własnej firmy. Zadzwoń do nas i zyskaj na tym naprawdę wiele.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki