Gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż

Chcesz posiadać własną spółkę z o.o.? – nie musisz przechodzić przez długi proces jej rejestracji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my umożliwimy ci szybki i bezproblemowy zakup spółki z o.o..

Wiemy, że nie jest łatwo założyć spółkę z o.o., dlatego oferujemy gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż. Są to spółki zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Posiadają numery REGON i NIP. Pomimo tego nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają żadnych zadłużeń. Dlatego też ich zakup jest w pełni bezpieczny. Kupując u nas – nic nie ryzykujesz.

Jeśli kupisz u nas spółkę z o.o., to będziesz miał możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy. Nie musisz długo czekać, jak przy rejestracji spółki, bo już 1 – 2 dni po zakupie spółki możesz wystartować z własną działalnością. Dzięki temu szybko zaczniesz zarabiać, a twoje przedsiębiorstwo szybko się rozwinie.

Gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż – tylko u nas! Zadzwoń, zapoznaj się z ofertą i szybko zacznij zarabiać na własnej działalności gospodarczej.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe