• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółek jawnych

Spółka jawna jest osobowym rodzajem spółki, formą prowadzenia biznesu. Nie posiada osobowości prawnej, jednak pozwala na działalność prawną. Obejmują ją pewne zasady, których należy się trzymać, chociażby np. w jej nazwie muszą znajdować się nazwiska lub nazwy wszystkich wspólników.

Przez obowiązujące prawo, księgowość dla spółek jawnych zależna jest od przychodu netto za poprzedni rok obrotowy, ze sprzedaży usług, produktów. W przypadku kiedy wartość ta wynosi 1 200 000 euro spółka jest zobowiązana do prowadzenia księgowości pełnej. Podobnie w sytuacji, gdy wspólnikami spółki nie są wyłącznie osoby fizyczne, także pojawia się zobowiązanie prowadzenia księgowości pełnej, niezależnej od dochodów. Jest ona zdecydowanie trudniejsza, więc jej prowadzenie jest męczące i pracochłonne.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług. Poprowadzimy za Państwa każdy rodzaj księgowości, co pozwoli na odciążenie Państwa obowiązków. Księgowość dla spółek jawnych jest naszą specjalnością. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a także stały kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.