• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówKsięgowość dla spółek IT

Dla kogo oferta “księgowość dla spółek IT” może być korzystna?

Takie usługi mogą okazać się szczególnie przydatne w przypadku drobnych przedsiębiorców z sektora informatycznego, którzy z różnych powodów nie chcą prowadzić samodzielnej księgowości. Nie każdy zna się na kwestiach prawnych i podatkowych na tyle, żeby móc bez przeszkód zająć się rachunkami przedsiębiorstwa. Każdy zdaje sobie sprawę, że dziedzina ta jest bardzo wymagająca.

Dzięki nawiązaniu współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym, możliwe jest przekazanie wszelkich spraw księgowych w ręce wykwalifikowanego personelu. Jest to duża zaleta, dająca pewność, że księgi rachunkowe jak i wszelkie rozliczenia będą prowadzone i sporządzane w sposób całkowicie prawidłowy oraz zgodny z obowiązującymi zasadami.

Księgowość dla spółek IT to rozwiązanie, które może być atrakcyjne również dla większych przedsiębiorstw. Biuro księgowe może być alternatywą dla własnego księgowego, którego zatrudnienie i opłacanie wiąże się z wysokimi kosztami.

Warto zapoznać się z ofertami poszczególnych biur. Może okazać się, że za niewielkie pieniądze pozbędziemy się najbardziej uciążliwych obowiązków, jednocześnie dbając o to, aby zostały one wykonane jak najlepiej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki