• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla niewielkiej firmy

księgowość dla niewielkiej firmy

Przedsiębiorcy prowadzący niewielkie firmy bardzo często decydują się samodzielnie poprowadzić księgowość swojego przedsięwzięcia. Zazwyczaj sądzą, że tym sposobem uda im się zaoszczędzić środki, które będą mogli przeznaczyć na rozwój bądź bieżące funkcjonowanie swojej działalności. Niestety realia bardzo często ukazują, że skutki takiej decyzji są odwrotne. Prowadzenie księgowości to zagadnienie bardzo rozległe. Aby poprawnie wywiązywać się z obowiązków z tego tytułu konieczna jest bardzo skrupulatna znajomość przepisów prawa, a także jej nieustanne poszerzanie o nowelizacje, które w polskim prawie zachodzą niezwykle często. Przedsiębiorcy wykonujący samodzielnie rozliczenia muszą zatem poświęcić na te formalności dużo czasu. Mimo wielkiego zaangażowania bardzo często dochodzi do poważnych uchybień w deklaracjach podatkowych, które z kolei prowadzą do wysokich kar pieniężnych.

Aby zapewnić swojej działalności poprawność i móc skoncentrować się na jej aktywności na rynku zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy księgowość dla niewielkiej firmy w bardzo atrakcyjnej cenie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.