• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla niewielkiej firmy

księgowość dla niewielkiej firmy

Przedsiębiorcy prowadzący niewielkie firmy bardzo często decydują się samodzielnie poprowadzić księgowość swojego przedsięwzięcia. Zazwyczaj sądzą, że tym sposobem uda im się zaoszczędzić środki, które będą mogli przeznaczyć na rozwój bądź bieżące funkcjonowanie swojej działalności. Niestety realia bardzo często ukazują, że skutki takiej decyzji są odwrotne. Prowadzenie księgowości to zagadnienie bardzo rozległe. Aby poprawnie wywiązywać się z obowiązków z tego tytułu konieczna jest bardzo skrupulatna znajomość przepisów prawa, a także jej nieustanne poszerzanie o nowelizacje, które w polskim prawie zachodzą niezwykle często. Przedsiębiorcy wykonujący samodzielnie rozliczenia muszą zatem poświęcić na te formalności dużo czasu. Mimo wielkiego zaangażowania bardzo często dochodzi do poważnych uchybień w deklaracjach podatkowych, które z kolei prowadzą do wysokich kar pieniężnych.

Aby zapewnić swojej działalności poprawność i móc skoncentrować się na jej aktywności na rynku zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy księgowość dla niewielkiej firmy w bardzo atrakcyjnej cenie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.