• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla firmy deweloperskiej

Na czym polega prowadzenie firmy deweloperskiej? Ostatnio to dosyć „gorący temat”, ponieważ z dnia na dzień przybywa chętnych, którzy chcą prowadzić firmę o tym profilu.

Działalność deweloperska to działalność gospodarcza obejmująca podejmowanie działań polegających na budowie lub przebudowie budynków, w celu ich odsprzedaży. Sprzedaż może nastąpić w całości lub części. Warto pamiętać o tym, że ten rodzaj działalności może być realizowany jako podstawowa działalność prowadzona przez danego przedsiębiorcę lub jako jeden z rodzajów prowadzonej już działalności gospodarczej. Deweloper może występować jako inwestor lub generalny wykonawca budowy.

Często przedsiębiorcy obawiają się, że odpowiednio prowadzona księgowość dla firmy deweloperskiej może okazać się bardzo skomplikowana z powodu sporej ilości dokumentów księgowych. My oferujemy pomoc doświadczonej kadry. Zachęcamy Państwa do kontaktu w celu pozyskania szczegółowych informacji. Z chęcią przedstawimy ofertę oraz dopasujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.