• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość

Prowadzą Państwo własną działalność gospodarczą? A może dopiero przyjdzie na to czas? Nieuniknioną kwestią w przypadku posiadania własnej firmy jest prowadzenie księgowości. Księgowość jest bardzo problematyczna i każdy chciałby jej uniknąć. Przedsiębiorca nie musi mieć do tego głowy, bo przecież nie posiada odpowiedniego wykształcenia. Mimo to, ktoś musi się tym zająć. Właśnie dlatego powstało nasze biuro. Poprowadzimy księgowość za Państwa!

Nasza kancelaria cieszy się ogromnym zaufaniem swoich Klientów. Czemu to zawdzięczamy? Jako priorytet stawiamy sobie przede wszystkim profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy, który zgłosi się do nas z prośbą o pomoc. Wiemy, że każdy ma odmienne potrzeby i wymagania. To one są dla nas najważniejsze.

Pośród naszych usług każdy znajdzie coś dla siebie! Poprowadzimy księgowość małej oraz dużej firmy. Zachowujemy najwyższą jakość usług przy niskich kosztach obsługi. Nie warto próbować samotnie poradzić sobie z rachunkowością. Nawet najmniejszy błąd przynieść może Państwu nieprzyjemne konsekwencje.

Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00