• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKraków wirtualne biuro

Należysz do osób, które od początku stawiają na profesjonalizm? Bardzo ceni się takich ludzi, więc możesz być z siebie dumny. Chciałeś, aby profesjonalizm był nieodłączną częścią Twojego życia, jednak niedawno postanowiłeś założyć firmę. Obawiasz się jednak, że nie podołasz, aby każdy obowiązek był zapięty na ostatni guzik? Nie martw się! Najwłaściwszym rozwiązaniem w Twojej sytuacji jest Kraków wirtualne biuro!

Dlaczego akurat taki sposób rozwiązania Twojego problemu miałby być najlepszy? Kraków wirtualne biuro umożliwia znaczną redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych, a co za tym idzie – cięcie kosztów już na starcie, co pozwoli Ci na skupienie większej uwagi na innych sprawach. Dodatkowo firmę możesz zarejestrować pod ich adresem, co automatycznie daje Ci prestiżowy adres Twojej firmy. Chcesz zmniejszyć ilość obowiązków, żeby móc profesjonalnie wykonywać resztę obowiązków? Wsparcie księgowe oraz prawne, wynajem sal, przechowywanie dokumentów, skrytka pocztowa... to wszystko gwarantuje Ci Kraków wirtualne biuro.

Nasza firma oferuje wirtualne biuro w Krakowie, które pozwoli Ci na znaczną redukcję kosztów. Cena skorzystania z naszych usług zależna jest od pakietu jaki wybierzesz. Skoro całe życie stawiasz na profesjonalizm, nie zmieniaj tego – postaw na nas! Profesjonalna obsługa od początku do końca.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.