• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty rejestracji firmy

Na horyzoncie Twoich planów pojawił się ostatnio pomysł założenia własnej działalności gospodarczej? Przed pojęciem odpowiednich kroków blokują Cię koszty rejestracji firmy i chciałbyś się jak najwięcej dowiedzieć na ten temat? Bardzo dobrze, bo po co zaczynać etap rejestracji, jeśli później nie będziesz mógł go skończyć z powodu braku odpowiednich środków.

Koszty rejestracji firmy zależą od tego jaki sposób obierzesz na założenie działalności. Jednym z nich jest samodzielne zakładanie firmy. Jednak jeżeli nie znasz się na tym, to może Ci to przysporzyć niepotrzebne kłopoty, które mogą nawet zwiększyć koszty rejestracji firmy. Warto więc skorzystać z pomocy naszej firmy, która dzięki swojemu doświadczeniu wie, co dla przedsiębiorcy najlepsze. W swojej ofercie posiadamy rejestrację najchętniej wybieranej spółki z o.o., spółki komandytowej oraz spółki z oo komandytowej. Rejestracja spółki z o.o. waha się w przedziale od 1000 zł -1600 zł, spółki komandytowej 1400 zł -1700 zł a spółki zoo komandytowej 1900 zł – 2500 zł. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje Ci profesjonalne założenie spółki, bez dodatkowych komplikacji, dodatkowych kosztów.

Satysfakcja z założonych przez nas spółek jest warta swojej ceny. Nie komplikuj sobie życia amatorskimi próbami otworzenia działalności. Zacznij już na starcie profesjonalnie. Możesz także skorzystać z zakupu gotowej spółki z o.o. W celu uzyskania szczegółowych informacji naszej oferty skontaktuj się z naszym biurem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.