• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszty rejestracji firmy

Na horyzoncie Twoich planów pojawił się ostatnio pomysł założenia własnej działalności gospodarczej? Przed pojęciem odpowiednich kroków blokują Cię koszty rejestracji firmy i chciałbyś się jak najwięcej dowiedzieć na ten temat? Bardzo dobrze, bo po co zaczynać etap rejestracji, jeśli później nie będziesz mógł go skończyć z powodu braku odpowiednich środków.

Koszty rejestracji firmy zależą od tego jaki sposób obierzesz na założenie działalności. Jednym z nich jest samodzielne zakładanie firmy. Jednak jeżeli nie znasz się na tym, to może Ci to przysporzyć niepotrzebne kłopoty, które mogą nawet zwiększyć koszty rejestracji firmy. Warto więc skorzystać z pomocy naszej firmy, która dzięki swojemu doświadczeniu wie, co dla przedsiębiorcy najlepsze. W swojej ofercie posiadamy rejestrację najchętniej wybieranej spółki z o.o., spółki komandytowej oraz spółki z oo komandytowej. Rejestracja spółki z o.o. waha się w przedziale od 1000 zł -1600 zł, spółki komandytowej 1400 zł -1700 zł a spółki zoo komandytowej 1900 zł – 2500 zł. Skorzystanie z naszych usług gwarantuje Ci profesjonalne założenie spółki, bez dodatkowych komplikacji, dodatkowych kosztów.

Satysfakcja z założonych przez nas spółek jest warta swojej ceny. Nie komplikuj sobie życia amatorskimi próbami otworzenia działalności. Zacznij już na starcie profesjonalnie. Możesz także skorzystać z zakupu gotowej spółki z o.o. W celu uzyskania szczegółowych informacji naszej oferty skontaktuj się z naszym biurem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych