• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKoszty kupna spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Wiele osób chce prowadzić działalność gospodarczą, bo dzięki temu można uzyskiwać wyższe dochody oraz zapewnić sobie lepszą przyszłość. Większość osób wybiera spółkę z o.o., bo dzięki temu ryzyko prowadzenia biznesu jest mniejsze. Niestety, aby móc założyć tę formę działalności, trzeba pamiętać, że proces jest długotrwały i wymaga wypełnienia wielu wniosków. Dlatego duże grono przyszłych przedsiębiorców decyduje się nabyć gotowy podmiot, bo jest to bardziej opłacalne. Można zaoszczędzić czas i ominąć formalności. Również koszty kupna spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie są dużo wyższe od opłat, jakie wiążą się z samodzielną rejestracją.

Też chciałbyś skorzystać z takiego rozwiązania? Skontaktuj się z nami. Nasza firma zajmuje się sprzedażą spółek z o.o. na co dzień. Wiele osób wybrało proponowaną ofertę i są z tej decyzji zadowolone. Mogły bowiem rozpocząć działalność gospodarczą w prostszy sposób i już w ciągu dwóch dni! Także Ty możesz dołączyć do ich grona i od razu przejść do realizacji celów. Zachęcamy!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.