• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówKoszt założenia spółki komandytowej

Jeżeli jesteś osobą, która zamierza założyć działalność w postaci spółki komandytowej, to zapewne szukasz odpowiedzi na pytanie „jak kształtuje się koszt założenia spółki komandytowej?”. Bardzo dobrze trafiłeś! Przeczytaj, a dowiesz się jak zaoszczędzić!

Nie od dziś wiadomo, że im więcej środków to wykorzystania, tym większa możliwość na rozwój działalności. Na początku ważne jest to, aby ciąć koszty, bo to pozwoli uchronić przedsiębiorcę od niepotrzebnych wydatków. Naszym rozwiązaniem jakim proponujemy, aby koszt założenia spółki komandytowej był znacznie mniejszy jest skorzystanie z naszej oferty. Założymy za Ciebie Twoją firmie w jak najkrótszym czasie, przy jak najmniejszych nakładach finansowych oraz jak najbezpieczniej. Doświadczenie pozwala nam na wykorzystywanie naszej wiedzy do stosowania najkorzystniejszych rozwiązań.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i chcesz sprawdzić jak możemy Ci pomóc, to skontaktuj się z naszym biurem. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które masz. Zapraszamy do kontaktu oraz podjęcia współpracy. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki