• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt biura rachunkowego w Krakowie

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą działalność gospodarczą i zobowiązani są do prowadzenie księgowości firmy często decydują się wybór biura rachunkowego, które zajmie się wykonaniem wszystkich niezbędnych czynności. Prowadząc firmę konieczne jest odpowiednie zarządzania finansami, tak aby jednostka gospodarcza nie zaburzała swojej płynności finansowej. Przy wyborze odpowiedniego biura księgowego jednym z podstawowych zagadnień jest koszt biura rachunkowego w Krakowie. Wycena usług księgowych najczęściej bazuje na rodzaju prowadzonej przez przedsiębiorcę księgowości, ilości dostarczanych dokumentów księgowych oraz liczbie zatrudnionych pracowników, których należy rozliczyć z tytułu wykonywanej pracy.

Do kosztu mogą zostać wliczone także jakieś usługi dodatkowe, na które zdecyduje się przedsiębiorca, prestiż biura rachunkowego. To jaki jest koszt biura rachunkowego w Krakowie zależeć będzie przede wszystkim od wymogów przedsiębiorcy. Ograniczony pakiet usług księgowych z pewnością nie będzie dla przedsiębiorcy zbytnim obciążeniem finansowym. Warto przeanalizować kilka ofert i wybrać tę, która będzie najbardziej odpowiednia.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00