• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKorzyści z założenia spółki z o.o.

Z faktu, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybierana przez przedsiębiorców wynika, że korzyści z założenia spółki z o.o. są ogromne. Warto więc, aby przedsiębiorcy zapoznali się zaletami dotyczącymi prowadzenia firmy w postaci tego rodzaju spółki.

Do korzyści z założenia spółki z o.o. z pewnością możemy zaliczyć to, że odpowiedzialność wspólników jest ograniczona. Wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki, ale ich ryzyko ogranicza się do utraty wniesionych wkładów. Kolejną zaletą z prowadzenia firmy pod postacią spółki z oo jest możliwość zaangażowania większego kapitału, co pozwala na znaczny rozwój firmy prowadzący do generowania zysków. Spółka z oo nie ogranicza się tylko do polskich przedsiębiorców. Mogą ją prowadzić także obcokrajowcy, co także jest dużym ułatwieniem.
Do najważniejszych korzyści z założenia spółki z o.o. możemy wliczyć możliwość prowadzenia w tej postaci praktycznie wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Jest to spore udogodnienie, gdyż przedsiębiorcy chcący założyć firmę w formie spółki z oo nie muszą się martwić, że nie będzie to możliwe.

Korzyści z założenia spółki z o.o. są już Ci znane, więc teraz już tylko do Ciebie należy decyzja, czy wybierzesz ten rodzaj spółki. Jeżeli Twoja decyzja będzie brzmiała: „TAK” to zapraszam do kontaktu z naszą firmą, która przeprowadzi za Ciebie cały proces rejestracji spółki.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.