• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKorzyści z założenia spółki z o.o.

Z faktu, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najchętniej wybierana przez przedsiębiorców wynika, że korzyści z założenia spółki z o.o. są ogromne. Warto więc, aby przedsiębiorcy zapoznali się zaletami dotyczącymi prowadzenia firmy w postaci tego rodzaju spółki.

Do korzyści z założenia spółki z o.o. z pewnością możemy zaliczyć to, że odpowiedzialność wspólników jest ograniczona. Wspólnicy nie odpowiadają za zobowiązania spółki, ale ich ryzyko ogranicza się do utraty wniesionych wkładów. Kolejną zaletą z prowadzenia firmy pod postacią spółki z oo jest możliwość zaangażowania większego kapitału, co pozwala na znaczny rozwój firmy prowadzący do generowania zysków. Spółka z oo nie ogranicza się tylko do polskich przedsiębiorców. Mogą ją prowadzić także obcokrajowcy, co także jest dużym ułatwieniem.
Do najważniejszych korzyści z założenia spółki z o.o. możemy wliczyć możliwość prowadzenia w tej postaci praktycznie wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Jest to spore udogodnienie, gdyż przedsiębiorcy chcący założyć firmę w formie spółki z oo nie muszą się martwić, że nie będzie to możliwe.

Korzyści z założenia spółki z o.o. są już Ci znane, więc teraz już tylko do Ciebie należy decyzja, czy wybierzesz ten rodzaj spółki. Jeżeli Twoja decyzja będzie brzmiała: „TAK” to zapraszam do kontaktu z naszą firmą, która przeprowadzi za Ciebie cały proces rejestracji spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.