• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKonsultacje księgowe w Krakowie

Biura rachunkowe powinny mieć na uwadze dobro Klienta. W związku z tym tworząc ofertę nie powinny zapomnieć o uzupełnieniu jej o doradztwo księgowe czy consulting. Ważna zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców jest możliwość porady księgowej w doborze optymalnej formy opodatkowania czy pomocy przy podejmowaniu decyzji w sprawach zatrudnienia.

Świadczenie profesjonalnych usług dla małych i większych przedsiębiorstw musi być oparte o konsultacje księgowe, które nakierują właścicieli firm na stworzenie przemyślanej strategii finansowej przedsiębiorstwa. Zarówno przepisy księgowe, podatkowe jak i prawne są w Polsce surowe, dlatego trudno jest śledzić je na bieżąco. Na szczęście z pomocą przychodzą biura rachunkowe, które oferują konsultacje księgowe w Krakowie, najczęściej bezpłatne. Wpisują się one w stałą obsługę księgową, z której pakiet specjalistycznych usług przedsiębiorcy dobierają do własnych potrzeb.

Mając to wszystko na uwadze, my również proponujemy konsultacje księgowe w Krakowie, aby pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej okazała się rzetelna i skuteczna. Zachęcamy do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.