• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKomu karta Polaka?

Dokument stwierdzający przynależność do Narodu Polskiego, jakim jest Karta Polaka, nie jest możliwy do uzyskania bez spełnienia odpowiednich warunków.

O tym komu karta Polaka może zostać wydana decyduje prezydent Polski, na podstawie faktów i dowodów związku osoby wnioskującej z narodem polskim.

O kartę Polaka może ubiegać się osoba, która:
- wykaże, że jest narodowości polskiej lub posiadała w przeszłości obywatelstwo polskie, albo co najmniej jeden z rodziców/ dziadków posiada polskie obywatelstwo lub posiadało je oboje pradziadków.
- lub przedstawi zaświadczenie organizacji polonijnej, z której będzie wynikało, że działa ona aktywnie na rzecz języka polskiego i polskiej kultury przez okres ostatnich 3 lat
- wykaże swój związek z polskością przez przynajmniej podstawową znajomość polskiego języka oraz znajomość i kultywowanie polskich tradycji i zwyczajów

Złożenie odpowiednich dokumentów decyduje w największy stopniu o tym, komu karta Polaka zostanie wydana. Należy więc poprawnie je wypełnić i skompletować.

W razie wątpliwości, można kontaktować się z naszymi doradcami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.