• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKancelaria prawna w Krakowie

W ostatnim czasie popyt na usługi prawne znacznie wzrósł, niemalże każda kancelaria prawna w Krakowie obsługuje o wiele więcej klientów niż było to w latach poprzednich. Dostęp do porad i konsultacji jest więc utrudniony, pomimo że zwiększyła się liczba firm świadczących takie usługi, wzrosło także zainteresowanie nimi.

Przedsiębiorca ma obowiązek monitorowania podejmowanych przez niego działań pod kątem zgodności z przepisami prawa, nie jest to jednak proste ze względu na ciągle wprowadzane zmiany. W obawie przed kontrolami oraz konsekwencjami, które mogą wyniknąć z nieprzestrzegania rozporządzeń, businessmani coraz częściej decydują się zapewnić swojej firmie pełną obsługę prawną, która dodatkowo wiąże się z reprezentacją w czasie wszystkich procesów sądowych czy konfliktów z klientami, które niestety często się zdarzają.

Nasza kancelaria prawna w Krakowie chętnie podejmie z Państwem współpracę, gwarantujemy bezpośredni i szybko kontakt. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które zapienią Państwa firmie kompleksową obsługę.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.