• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówJaką otworzyć firmę?

Zanim podejmiesz decyzję dotyczącą tego, jaką otworzyć firmę, to zastanów się, czy aby na pewno chcesz zaczynać wszystko od zera. Rzecz jasna, nie chcemy powodować, abyś rozmyślił się i zrezygnował z zakładania własnej działalności! Po prostu chcemy zaproponować Ci, że jeżeli czas jest dla Ciebie bardzo cenny i chciałbyś czym prędzej zacząć zarządzać swoją firmą, która nie musi troszczyć się o zdobycie pierwszych Klientów, to zdecyduj się na zakup spółki już gotowej.

Jaką otworzyć firmę, a może jaką kupić spółkę? Musisz wiedzieć, że już sam fakt zakupu gotowej spółki sprawia, że oszczędzasz nie tylko bardzo dużo czasu, ale przede wszystkim niepotrzebnego stresu, który towarzyszy poprzez wszystkie etapy samodzielnego zakładania spółki. Mówi się, że cały proces rejestracji nowej spółki w Polsce jest bardzo czasochłonny, a przede wszystkim skomplikowany, co często powoduje, że wiele osób rezygnuje ze swojego celu. Dlatego już teraz musisz wiedzieć, że zakup gotowej spółki to szybkie rozwiązanie dla osób, którym bardzo zależy na czasie.

Dalej zastanawiasz się, jaką otworzyć firmę? Nie zakładaj, kup już gotową! ;)Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki