• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJaką formę działalności wybrać

Ponieważ własna działalność gospodarcza wiąże się z odpowiedzialnością, dodatkowymi obowiązkami oraz ryzykiem utraty wniesionych wkładów lub majątku, powinna być dobrze przemyślana. Przede wszystkim należy zastanowić się nad tym jaką formę działalności wybrać. Musimy sprecyzować swoje wymagania i wyobrażenia dotyczące spółki, ustalić plan jaki zamierzamy realizować oraz określić działalność jaką w przyszłości będziemy chcieli poprawić. Musimy dokładnie przeanalizować wszystkie posiadane opcje i spośród nich wybrać tę, która najlepiej sprawdzi się w naszym przypadku i spełni nasze oczekiwania.

Informacji można szukać w kilku źródłach. Pierwsze jest mało wiarygodne i raczej odradza się korzystania z niego a jest nim Internet. Kolejnym są inni przedsiębiorcy, którzy posiadają doświadczenie w kwestii rejestracji i prowadzenia firmy. Wiadomości na temat działalności gospodarczych znaleźć można również w Kodeksie Spółek Handlowych, jest to jednak długotrwałe, mozolne a zapisy są często skomplikowany i niezrozumiałe. Najlepiej zatem skontaktować się z ekspertem, który udzieli nam wszelkich niezbędnych informacji i pomoże nam podjąć decyzję o tym jaką formę działalności wybrać

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.