• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak zmienić adres spółki na wirtualne biuro

Wirtualne biuro to rozwiązanie, po które coraz częściej sięgają przedsiębiorcy. Cieszy się ono popularnością ze względu na możliwość ograniczenie kosztów obsługi prowadzonej działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy mogą dobrać sobie pakiet usług biurowych w taki sposób aby zapewnić firmie pełną obsługę oraz atrakcyjną lokalizację w dowolnym mieście.

Część przedsiębiorców, którzy nie korzystają z takiego rozwiązania zastanawia się pewnie jak zmienić adres spółki na wirtualne biuro? Wystarczy znaleźć ofertę naszej Kancelarii i zgłosić się do naszych ekspertów. Zajmiemy się wykonaniem wszystkich niezbędnych formalności tak aby Państwa firma zmieniła adres działalności na wirtualne biuro w Krakowie. Nasza oferta adresowana jest do podmiotów gospodarczych, którzy chcą pozyskać idealną lokalizację dla swojej firmy w Krakowie. Oferujemy różne usługi takie jak wirtualny numer telefonu, obsługę poczty firmy, udostępnianie sali konferencyjnej do spotkań służbowych i wiele innych. Jeśli szukają Państwo odpowiedzi na pytanie jak zmienić adres spółki na wirtualne biuro zapraszamy do rozmowy z naszymi konsultantami.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.