• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak złożyć wniosek do KRS?

Prowadząc własną działalność gospodarczą, trzeba liczyć się z tym, że może nadejść korespondencja z Krajowego Rejestru Sądowego, która będzie wzywała do przedłożenia we właściwej jednostce odpowiednich dokumentów, bądź do złożenia wniosku wyjaśniającego w konkretnej sprawie.

Wówczas znaczna ilość przedsiębiorców nie ma pojęcia o tym, jak złożyć wniosek do KRS. Właśnie dlatego postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o usługę pomocy w sporządzaniu i składaniu dokumentów w różnych instytucjach i urzędach (również w KRS) w imieniu Klienta.

Jeśli znaleźli się Państwo w takiej sytuacji, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszym konsultantem pod numerami +12 442 02 61 lub +22 201 07 05. Możliwy jest również kontakt mailowy pod adresem: biuro@kancelaria-dgp.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie dokumenty i formalności zostały uzupełnione zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

Mają Państwo pytania? Zachęcamy do kontaktu!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00