• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak zarejestrować spółkę z o.o

Jeżeli zdecydowałeś się na spółkę z o.o. jako formę działalności, to teraz z pewnością nurtuje Cię pytanie „jak zarejestrować spółkę z o.o.?”. Pierwszy etap masz już za sobą jakim jest wybór. Teraz czas na podjęcie tych realnych działań, które przybliżą Cię do prowadzenia własnej firmy. Chcesz, aby Twoja firma zaczęła funkcjonować bez zarzutu? Powierz się w ręce specjalistów. Nie mam tutaj na myśli „specjalistów – amatorów”. Chodzi mi o „specjalistów z doświadczeniem”, bo tylko dzięki nim Twoja firma zacznie funkcjonować na najwyższym poziomie.

Skoro wybrałeś spółkę z oo, to muszę stwierdzić, że dobrze zaczynasz. Spółka ta należy do najbardziej popularnych spółek w Polsce i najchętniej wybieranych. Jeżeli dobrze startujesz, to warto teraz posunąć się o krok dalej i odpowiedzieć na pytanie „jak zarejestrować spółkę z o.o”. Polecam Ci zarejestrowanie spółki przez firmę posiadającą doświadczonych ekspertów, którzy będą z Tobą w każdym momencie rejestracji spółki. Nasi specjaliści będą najlepszym rozwiązaniem. Ich wiedza, umiejętności i co najważniejsze doświadczenie wskażą Ci najodpowiedniejszą drogę do sukcesu.

Skoro wiesz już jak zarejestrować spółkę z o.o to nadeszła odpowiednia pora na kolejny krok jakim jest skontaktowanie się z naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.