• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak załozyć spółkę?

Wiele osób, które zgłaszają się do naszej firmy pyta jak załozyć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Tradycyjna rejestracja spółki z o.o. jest bardzo problematyczna. Przedsiębiorcy muszą opracować umowę spółki w formie aktu notarialnego oczywiście korzystając z usług notariusza. Po podpisaniu tego dokumentu przez wszystkich wspólników firma ma pół roku na “zorganizowanie się”, czyli zebranie kapitału zakładowego oraz określenie szczegółowej struktury przedsiębiorstwa. Po tym czasie muszą uzyskać wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, a także założyć firmowe konto bankowe, zarejestrować się do VAT-u oraz zgłosić do Urzędu Skarbowego wybraną formę opodatkowania. Samodzielna rejestracja trwa około 3-4 tygodni.

Proces ten można znacznie skrócić decydując się na zakup gotowej spółki. W tym przypadku jedynym obowiązkiem przyszłego właściciela będzie złożenie podpisu na odpowiednio sporządzonej umowie. Po dopełnieniu tej formalności nabywa na własność podmiot w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.