• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak założyć sp. z o.o. komandytową?

Zakładanie każdej spółki związane jest z wieloma formalnościami i sprawami, które należy załatwić. Nową formą na prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest spółka z o.o. komandytowa. Jej zasady funkcjonowania maja duże zalety, które dotyczą sfery finansowej.

Jak założyć sp. z o.o. komandytową?

Proces założenia spółki jest czasochłonny i kosztowy. Wymaga również wiedzy w zakresie prawa spółek handlowych oraz przepisów podatkowych. W celu umiejętnego i prawidłowego skonstruowania umowy spółki warto skorzystać z usług prawniczych.
Założenie spółki z o.o. komandytowej należy zacząć od powołania dwóch spółek. Pierwsza powinna powstać spółka z ograniczona odpowiedzialnością (komplementariusz sp. z o.o. komandytowej), a jako druga- spółka komandytowa. Taka konieczność podnosi koszty związane z opłatami w KRS i usługami notarialnymi.

Spółka z o.o. komandytowa powstaje z momentem wpisu do rejestru przedsiębiorców.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat spółki z o.o. komandytowej oraz jak założyć sp. z o.o. komandytową poszukaj informacji w internecie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00