• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak założyć firmę krok po kroku

Jak założyć firmę kroku po kroku to pytanie stawia sobie każdy podmiot gospodarczy, który chce zarejestrować własną działalność gospodarczą. Nie ma jednorodnej odpowiedzi, którą można by udzielić każdemu przyszłemu przedsiębiorcy. Wszystko zależy od formy prawnej na jaką zdecyduje się podmiot gospodarczy oraz jego indywidualnego pomysłu na działalność gospodarczą.

Zanim proces zakładania firmy zostanie rozpoczęty warto pozyskać istotne informacje na temat form prawnych funkcjonujących w Polsce, ich charakterystycznych cech. Ważne jest także stworzenie odpowiedniego biznesplanu, który pomoże w usystematyzowaniu wszystkich planowanych projektów.

Wielu klientów szukała w naszej Kancelarii odpowiedzi na pytanie jak założyć firmę krok po kroku, w odpowiedzi na te wszystkie zapytania stworzyliśmy szeroką ofertę usług, które umożliwią Państwu rozpoczęcie działalności gospodarczej w formie spółki z o.o., spółki komandytowej, spółki z o.o. komandytowej. Oferujemy pomoc w procesie rejestracji tych spółek, przeprowadzamy Naszych klientów płynnie przez cały proces zakładania spółki.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.