• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Jak zakładać spółki z o.o. przez internet?

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to poważna sprawa. Nie jest to wcale łatwe i nie każdy potrafi temu podołać. Ale teraz jest na to prostszy i szybszy sposób. Można zrobić to przez Internet.
Pewnie teraz zastanawiasz się jak zakładać spółki z o.o. przez internet?

Nie jest to bardzo skomplikowane, ale wymaga całkowitego skupienia i niezwykłej precyzji. Najpierw należy bowiem założyć konto w systemie teleinformatycznym, następnie wypełnić odpowiedni wniosek, wzorzec umowy i listę wspólników. Później trzeba napisać oświadczenia, że wkłady na pokrycie kapitału zakładowego zostały w całości pokryte. Wszystko należy opatrzyć podpisem elektronicznym każdego ze wspólników.

Ten sposób zakładania spółki z oo jest oczywiście łatwiejszy w porównaniu z robieniem tego tradycyjną metodą.

Jeżeli nie chcesz rejestrować spółki z o.o. przez Internet lub wydaje ci się to za trudne, to możesz skorzystać z naszej pomocy. Oferujemy rejestrację spółek z o.o. oraz spółek komandytowych. Z nami będzie to naprawdę szybkie i proste. Wszystko zrobimy za ciebie, abyś ty nie musiał się niczym przejmować.

Jak zakładać spółki z o.o. przez internet? – teraz już wiesz, a jeśli chcesz się dowiedzieć coś na temat naszych usług i tradycyjnej metody zakładania spółek, to skontaktuj się z nami, a my udzielimy ci wszystkich niezbędnych informacji.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00