Gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Chcesz założyć spółkę z o.o.? Nie wiesz jak to zrobić? Nic nie szkodzi. Nasza firma posiada gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Dzięki nim nie będziesz musiał spółki rejestrować, co znacznie ułatwi ci rozpoczęcie działalności i skróci czas oczekiwania na własną firmę.

Gotowe spółki z o.o. zostały już zarejestrowane w KRS, posiadają już swój numer REGON oraz NIP. Nie trzeba drugi raz chodzić po urzędach i załatwiać tak wielu spraw. Wszystko jest już zrobione i nie wymaga powtórzenia.

Nasze gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż są czyste, co oznacza, że nie prowadziły żadnej działalności na rynku i nie mają żadnych zadłużeń. Są zupełnie bezpieczne, a dodatkowo posiadają zdolności kredytowe, na co wpływa ich staż i brak zobowiązań wobec kontrahentów. Jeśli zakupisz u nas spółkę z o.o., to będziesz mógł bardzo szybko rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, już 1 – 2 dni po załatwieniu wszystkich formalności.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz jak najszybciej posiadać własną spółkę z o.o. to skontaktuj się z nami, w celu omówienia szczegółów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe