• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak prowadzić spółkę z o.o.

Chciałbyś dowiedzieć się jak to jest być prezesem własnego przedsiębiorstwa? Czujesz, że sprawdziłbyś się na tym stanowisku? Nie musisz wkładać wiele wysiłku w to, abyś mógł się o tym przekonać i odpowiedzieć na te pytania.

Koszt rejestracji spółki nie jest wysoki, całą procedurę możesz powierzyć specjalistom, którzy wykonają ją w Twoim imieniu. Udzielą Ci oni także woskówek dotyczących tego jak prowadzić spółkę z o.o. Wbrew temu jak mogłoby się wydawać zadanie to nie jest proste. Pamiętać należy, ze spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zobowiązana jest do prowadzenia księgowości w pełnej jej formie co jest niezwykle skomplikowanym i złożonym procesem. Istnieje jednak możliwość powierzenia obsługi księgowej firmie zewnętrznej i ograniczona sowich obowiązków w tej kwestii. Pomocne okazuje się nawiązanie współpracy z biurem rachunkowym. Jego pracownicy nie tylko wyjaśniają jak prowadzić spółkę z o.o. ale również i świadczą szereg usług zapewniających firmie kompleksową obsługę

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.