• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak otworzyć firmę przez internet

To, że działalność można założyć elektronicznie już wiadomo. Problem jednak pojawia się, gdy ktoś zapyta „jak otworzyć firmę przez Internet?”. Otóż nowe rozwiązanie, o którym mowa ma zastąpić metodę tzw. „jednego okienka”, która umożliwiała założenie firmy w bardzo krótkim czasie przy pójściu tylko do jednego urzędu. Brzmi nierealnie? Jednak to sama prawda. Teraz prawo gospodarcze w naszym kraju poszło o krok dalej, ponieważ założenie firmy będzie mogło odbyć się już bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko posiadać komputer z podłączeniem do Internetu i.. prawie gotowe.

Zatem jak otworzyć firmę przez Internet? Otóż formularz rejestracyjny będzie mógł zostać złożony drogą elektroniczną, a informacje wymagane przez Urząd Skarbowy, ZUS i GUS będą wysyłane automatycznie. Zautomatyzowanie całego procesu pozwoli na to, aby działał on dużo szybciej, a to z kolei umożliwi rozpoczęcie działalności już od chwili rejestracji. Odpowiedni formularz jest udostępniony na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, ale przedsiębiorca nie ma obowiązku korzystania z tego wzoru.

W momencie, gdy wniosek zostanie wypełniony poprawnie, składający otrzyma elektroniczne potwierdzenie. W sytuacji różnego rodzaju błędów otrzyma informację o nieskutecznej próbie rejestracji lub wezwaniu do uzupełnienia braków.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.