• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak działają fundacje?

Na aktualnym rynku działa wiele fundacji. Zasadniczym zadaniem tych jednostek jest realizowanie celów społecznie i gospodarczo użytecznych. Fundacje zazwyczaj charakteryzuje także niedochodowość działalności.

Do założenia fundacji uprawniony jest niemal każdy. W tym celu musi jedynie określić jej cel, ustanowić statut, akt fundacyjny oraz wnieść kapitał założycielski na realizację ustanowionych zadań. Zakłada się, że kapitał ten nie powinien być niższy niż 1 000 złotych.

Odpowiedź na pytanie jak działają fundacje znajduje się w ustawie z dnia 6 kwietnia 1984 roku. To właśnie w tym dokumencie znajdują się najważniejsze informacje dotyczące charakterystyki oraz funkcjonowania fundacji.

Założenie fundacji wymaga zarejestrowania jej w Krajowym Rejestrze Sądowym. Niestety wiąże się to z szeregiem formalności. Niedogodności ewidencyjne można jednak łatwo zmienić decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy.

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracyjnej dla fundacji, stowarzyszeń, spółek i innych form prawnych. Dopełniamy wszelkie formalności oraz reprezentujemy Klienta przez organami państwowymi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani, serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.