• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle trwa założenie firmy

Przedsiębiorcy, którzy chcą podjąć się wyzwania jakim jest założenie własnej działalności często zastanawiają się ile trwa założenie firmy. Nie można dokładnie określić ile będzie trwało założenie danej spółki. Można to podać jedynie w przybliżeniu.

W tym artykule podam Ci ile trwa założenie firmy w postaci spółki zoo i spółki komandytowej. Jeżeli zdecydowałeś się na rejestrację spółki z o.o. to rejestracja jej przy pomocy naszych specjalistów będzie trwać od 1 dnia do 2 tygodni. Jest to znacznie krótszy czas, w przypadku gdybyś zakładał firmę sam, bez pomocy ekspertów. Jeszcze szybszym sposobem na założenie firmy jest zakup spółki z o.o. Tutaj działalność możesz zacząć już w dniu zakupu spółki. Jest to najszybszy sposób na założenie działalności.
Jeżeli Twoim wyborem jednak okazała się spółka komandytowa, to w tej kwestii możesz także skorzystać z usług naszych specjalistów. Z naszą pomocą będziesz mógł prowadzić firmę najwyżej po 2 tygodniach.

Zainteresowany pomocą z naszej strony? Nasi eksperci znają się na tym co robią, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakładaniu spółek. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.