• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje założenie spółki zoo?

Wiele osób zadaje sobie pytanie ile kosztuje założenie spółki zoo. Nie da się jednak jednoznacznie odpowiedzieć na to, ile przedsiębiorca środków pieniężnych przeznaczy na otwarcie własnej działalności gospodarczej, ponieważ wiele aspektów wpływa na ostateczną kwotę.

Pierwszą czynnością, która generować może koszta jest rejestracja przedsiębiorstwa. Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością założyć można sporządzając dokument w formie aktu notarialnego lub przy użyciu gotowego wzorca formularza na portalu S24. Różnica pomiędzy pierwszym, a drugim sposobem polega na tym, że oficjalna forma pisma musi być potwierdzona notarialnie, a to oznacza opłacenie kancelarii za wykonanie usługi.

Kolejnym kosztem, który także pokryć musi wnioskodawca jest zebranie kapitału zakładowego. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością minimalną sumą pieniężną, jaką należy wpłacić jest 5 tysięcy złotych.

Jednym z ostatnich, ale obowiązkowych płatności stanowią opłaty za wpisy i złożone wnioski do rejestrów. W przypadku tych świadczeń ich stawka jest stała.

Opisane tutaj wydatki stanowią jedynie podstawę, jaką opłacić musi przedsiębiorca. Jeżeli są Państwo zainteresowani przebiegiem rejestracji to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy mogą doradzić, ale także i przeprowadzić całą rejestrację za Państwa.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.