• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaIle kosztuje spółka z o.o.

Na pytanie „ile kosztuje spółka z o.o.?” nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od potrzeb klienta i formy założenia spółki jaką sobie wybierze. Dużym ułatwieniem dzisiaj dla przedsiębiorców jest to, że mogą oni śmiało przebierać w formach założenia spółki. Mają do wyboru rejestrację tradycyjną, przez Internet oraz zakup gotowej spółki.

W każdej z tych form odpowiadając na pytanie „ile kosztuje spółka z o.o.” udzielimy innej odpowiedzi. Tradycyjna forma zmusza nas do biegania po urzędach, wypełniania formularzy. Wszytko to przedsiębiorcy muszą robić sami, przez co niestety mogą narazić się na sporo błędów, które zwiększą koszty założenia spółki z oo. Warto tutaj skorzystać z pomocy naszej firmy, która w swojej ofercie posiada rejestrację spółki z oo w cenie do ok. 1600 zł. Korzystanie z usług specjalistów jest chętnie wybierane przez nowych przedsiębiorców, bo minimalizuje popełnienie błędów już na starcie. Druga forma jaką jest założenie spółki przez internet jest znacznie tańsza i prostsza, jednak także naraża nas na popełnienie pomyłek. Ostatnim sposobem jest zakup gotowej spółki z oo, który jest najbezpieczniejszym sposobem, bo przedsiębiorca kupuje spółkę gotową do rozpoczęcia prowadzenia działalności już po kilku dniach, która posiada wszystkie niezbędne dokumenty.

Jeżeli zdecydowałeś się na skorzystanie z usług naszej firmy w rejestracji spółki lub chcesz zakupić gotową spółkę z o.o. to zapraszam do kontaktu z naszymi ekspertami. Gwarantuję Ci satysfakcję ze świadczonych przez nas usług.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.