• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowe spółki Warszawa

Spółki są sposobem na prowadzenie własnej działalności gospodarczej, a utworzenie takiej jednostki wiąże się z tym, iż przedsiębiorca musi przebrnąć przez całą procedurę rejestracyjną firmy. Należy jednak pamiętać o tym, iż proces ten jest długi, skomplikowany i wymagający od przedsiębiorcy bycia na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa.

Istnieje jednak sposób na to, aby wszelkie niedogodności związane z tradycyjnym procesem rejestracyjnym spółki całkiem ograniczyć. Rozwiązaniem, o którym mowa są gotowe spółki Warszawa. Stanowią one jedną z usług znajdujących się w naszej ofercie.

Gotowe spółki Warszawa dają możliwość na bardzo szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Do obowiązków nowego przedsiębiorcy należeć będzie jedynie złożenie podpisu na umowie zakupu spółki.

Fakt, iż spółki te ulokowane są w Warszawie jest bardzo istotny, ponieważ podnosi to jej wiarygodność w oczach Klientów oraz potencjalnych kontrahentów.

Osoby zainteresowane zakupem gotowej spółki w Warszawie, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.