• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki 2012

Wiele słyszy się na rynku gospodarczym ogłoszeń typu „kupię gotowe spółki 2012” lub „sprzedam gotowe spółki 2012”. Ci, którzy w temacie spółek są na bieżąco, to wiedzą o co chodzi. Jednak Ci, którzy dopiero wkraczają na rynek spółek zapewne zastanawiają się po co ktoś kupuje spółki z 2012 roku.

Zacznijmy więc od początku. Gotowe spółki 2012 są spółkami, które zostały zarejestrowane w 2012 roku. Nie posiadają historii gospodarczej, nie są zadłużone, nie działały wcześniej na rynku. Są to spółki w pełni bezpieczne. Ich zaletą jest to, że poprzez rejestrację w 2012 roku mają dłuższy okres trwania na rynku, więc otwierają się przed nimi nowe możliwości. Przedsiębiorcy decydujący się na gotowe spółki 2012 mają większe szansę na uzyskanie kredytu bankowego, gdyż budzą większe zaufanie. Kolejną korzyścią jest możliwość pozyskania dotacji unijnych, których nie otrzymują spółki dopiero wchodzące na rynek. I ostatnie, a zarazem najważniejsze – zaufanie klientów. Klienci, kontrahenci, inwestorzy bardziej będą chcieli zawierać transakcje ze spółką działającą już na rynku niż z początkującą.

Jak widzisz gotowe spółki 2012 są dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy chcą szybko założyć firmę, bezpiecznie i korzystnie. Jeżeli więc należysz do grona tych osób, to skontaktuj się z naszą Kancelarią i poznaj szczegóły oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.