• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe firmy Warszawa

Szukasz sposobu na szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej? Proponujemy Ci gotowe firmy Warszawa. W jakim czasie możesz zacząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa? Zaledwie w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Świetnie, prawda? U nas możesz nabyć gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to bowiem najpopularniejsza forma, posiadająca mnóstwo zalet, do których wlicza się bezpieczeństwo majątku wspólników, osobowość prawną, możliwość zaangażowania znacznego kapitału, łatwy sposób na pozyskanie środków- poprzez włączenie nowego członka oraz jeśli nie masz zaufanej osoby do prowadzenia biznesu- to możesz ją założyć samodzielnie.

Gotowe firmy Warszawa to podmioty gospodarcze w pełni zarejestrowane, wyposażone w numery NIP i REGON, z uregulowaną sytuacją prawną. Aby zacząć w nich działalność wystarczy jedynie dokonać aktualizacji wpisów w Krajowym Rejestrze Sądowym. Nic prostszego! Alternatywne rozwiązanie jest źródłem sukcesu, dlatego zachęcamy do wybrania naszej oferty. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.