• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe dwuletnie spółki na sprzedaż

Chcesz posiadać własną spółkę z o.o.? - nie musisz przechodzić przez długi proces jej rejestracji. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my umożliwimy ci szybki i bezproblemowy zakup spółki z o.o..

Wiemy, że nie jest łatwo założyć spółkę z o.o., dlatego oferujemy gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż. Są to spółki zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym dwa lata temu. Posiadają numery REGON i NIP. Pomimo tego nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają żadnych zadłużeń. Dlatego też ich zakup jest w pełni bezpieczny. Kupując u nas - nic nie ryzykujesz.

Jeśli kupisz u nas spółkę z o.o., to będziesz miał możliwość szybkiego rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy. Nie musisz długo czekać, jak przy rejestracji spółki, bo już 1 – 2 dni po zakupie spółki możesz wystartować z własną działalnością. Dzięki temu szybko zaczniesz zarabiać, a twoje przedsiębiorstwo szybko się rozwinie.

Gotowe dwuletnie spółki na sprzedaż – tylko u nas! Zadzwoń, zapoznaj się z ofertą i szybko zacznij zarabiać na własnej działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.