• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaGotowa spółka z o.o. do sprzedaży

Gotowa spółka z o.o. do sprzedaży- alternatywne rozwiązanie? Jak najbardziej! Dzięki niej nie musimy zajmować się rejestrowaniem firmy, dzięki czemu oszczędzamy czas i nie przejmujemy się tym , którego wniosku KRS jeszcze nie wypełniliśmy albo który wypełniliśmy źle. Nie czekamy też miesiąc na decyzję sądu- działalność możemy bowiem rozpocząć już w ciągu dwóch dni od daty transakcji i po dokonaniu jedynie aktualizacji wpisów. Nasz podmiot gospodarczy jest również wyposażony w niezbędne numery NIP oraz REGON. No i przede wszystkim rozpoczynamy biznes w najczęściej wybieranej formie, jaką jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Z jakiego powodu zyskała aż tak wielką popularność? Zabezpiecza bowiem majątek wspólników, posiada osobowość prawną, dzięki czemu wiarygodność firmy jest większa, można w prosty sposób pozyskać kapitał- włączając nowego członka. Kapitał zakładowy jest też stosunkowo niski, bo wynosi jedynie 5 tysięcy złotych, porównaniu ze spółką akcyjną, gdzie trzeba wnieść na początku aż 100 tysięcy, jest to ogromna różnica.

Jak widać wariant gotowa spółka z o.o. do sprzedaży to naprawdę świetna okazja. Jeśli więc zainteresowały Cię korzyści, jakie płyną z jego wybory, nie czekaj. Skontaktuj się z nami, skorzystaj i bądź zadowolony!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.