• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka z o.o. do kupienia

Zaoszczędzenie czasu, by móc jak najszybciej prowadzić firmę, to dla Ciebie sprawa pierwszorzędna? Nie dziwie się. Obecnie na rynku panuje ogromna ilość firm, które stwarzają dużą konkurencję. Trzeba podjąć odpowiednie, ale też bezpieczne kroki by się wybić. Z pewnością do właściwych kroków należy gotowa spółka z o.o. do kupienia, która spełnia Twoje oczekiwania.

Gotowa spółka z o.o. do kupienia daje Ci szereg korzyści, z których jako nowy przedsiębiorca na pewno chętnie skorzystasz. Kupując tę spółkę masz możliwość prowadzenia firmy już po kilku dniach. Nie musisz wypełniać dokumentów, narażać się na ewentualne błędy, które wydłużą czas rejestracji. Gotowa spółka z o.o. do kupienia jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności gospodarczej. Na dodatek jest to bezpieczna forma założenia działalności, gdyż nie prowadziła ona wcześniej żadnych operacji gospodarczych, nie zatrudniała pracowników, nie podpisywała umów, czyli nie posiada historii gospodarczej.

Zdecyduj się na opcję założenia firmy jaką jest gotowa spółka z o.o. do kupienia! My możemy Ci w tym pomóc! Skontaktuj się z nami i poznaj naszą ofertę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.