• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa firma z 2013

Gotowa firma z 2013 to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Kupując spółkę możesz bowiem rozpocząć działalność gospodarczą w ciągu dwóch dni od daty transakcji. Takie rozwiązanie wybiera coraz więcej osób chcących prowadzić swój własny biznes. Dlaczego? Bo mogą dzięki temu pominąć kwestię formalności- jest bowiem wiele wniosków do wypełnienia, a w dodatku trzeba poświęcić czas na stanie w urzędowych kolejkach. Opcja ta pozwala również ułatwić start w wejściu na rynek.

Nasza kancelaria może zaoferować Ci do zakupu spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Zajmujemy się sprzedażą właśnie tej formy spółki, gdyż ma ona najwięcej zalet, pozwala na ograniczenie ryzyka a w dodatku jest najbardziej popularna wśród przedsiębiorców.
Wybierz ofertę gotowa firma z 2013 roku, dzięki której zapewnisz sobie lepszą przyszłość, gdyż jako właściciel przedsiębiorstwa będziesz uzyskiwać wyższe dochody. Skorzystaj więc z tego wariantu, zacznij wcielać swój pomysł na biznes w życie, realizuj wyznaczone cele i osiągaj sukcesy.

Zachęcamy!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.