• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa firma z 2012

Ostatnio bardzo często na rynku pojawiają się ogłoszenia typu „kupię spółkę z o.o. z 2012”, „sprzedam spółkę z 2012r., „gotowa firma z 2012”. Wielu z nas zastanawia się „ po co komuś spółka z przeszłością?”. Po pierwsze wyjaśnijmy fakt, że ta spółka nie ma żadnej historii gospodarczej, nie jest obciążona długami, zadłużeniami itp. Spółka ta jest zupełnie czysta. Jej istota polega na tym, że została zarejestrowana w 2012 roku.

Gotowa firma z 2012 jest dużym ułatwieniem dla nowych przedsiębiorców, którzy dopiero zaczynają prowadzić działalność. Te spółki sprawiają, że nie są oni traktowani na rynku jako zupełnie nowi, niedoświadczeni przedsiębiorcy. Gotowa spółka sprawia, że możesz prowadzić działalność już po kilku dniach. Spółki z 2012 roku zostały zarejestrowane wcześniej, czyli ich okres trwania na rynku jest dłuższy. Zaletą tego jest fakt, że znacznie łatwiej będzie Ci pozyskać kredyt lub zwiększysz swoje szansę na otrzymanie dotacji.

Gotowa firma z 2012 jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeżeli chcesz zacząć szybko prowadzić działalność, ale mieć przy tym już pewne przywileje. Wspomnę tylko, że jeżeli będziesz wybierał formę spółki, to przedsiębiorcy najczęściej i najchętniej wybierają spółki z oo jako rodzaj prowadzenia działalności gospodarczej. Jeżeli podejmiesz decyzję, to zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.