• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówFormularze do KIO podpis elektroniczny

Czym jest KIO? Krajowa Izba Odwoławcza jest organem właściwym do rozpoznawania odwołań wnoszonych w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego. Organami Izby są:
1. Prezes
2. Wiceprezes
3. Zgromadzenie ogólne, które tworzą członkowie Izby

Formularze do KIO podpis elektroniczny – czy oferty muszą posiadać e-podpis? Nowe przepisy nakładają na wykonawców obowiązek składania ofert w formie elektronicznej. Oznacza to, że dokumenty powinny zostać opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Potwierdza on tożsamość składającego ofertę. Warto podkreślić, że kwalifikowany podpis elektroniczny jest przyporządkowany do jednej osoby i nie jest możliwy do podrobienia.

Jeżeli chcą Państwo załatwiać sprawy przez Internet oraz brać udział w przetargach to oferujemy swoją pomoc w zakresie wyrobienia oraz aktywacji własnego e-podpisu. Z pomocą naszych specjalistów w krótkim czasie będą Państwo mogli posługiwać się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.