• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówFormularz umożliwiający rejestrację spółki z o.o.

Podstawą do założenia spółki z o.o. jest formularz umożliwiający rejestrację spółki z o.o.. Jest to dokument, dzięki któremu proces zakładania spółki przebiegnie prawidłowo. Spółka z o.o. to forma prawna, która wymaga rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym, konieczne jest spełnienie kilku formalności zanim spółka zostanie wpisana do rejestru przedsiębiorców i rozpocznie aktywną działalność na rynku.

Formularz umożliwiający rejestrację spółki z o.o. prezentuje zróżnicowany zakres informacji. W zależności od tego jakiej kwestii dotyczy można wyróżnić:
KRS-W3 - wniosek o rejestrację podmiotu w rejestrze przedsiębiorców,
KRS-WE – załącznik dotyczący wspólników spółki z o.o., którzy podlegają wpisowi do rejestru,
KRS-WK – załącznik dotyczący organów/wspólników uprawnionych do reprezentowania spółki,
KRS-WM – załącznik określający przedmiot działalności spółki.
Dodatkowo aby zarejestrować pomyślnie spółkę należy dołączyć umowę spółki, listę wspólników oraz odpowiednie oświadczenia. Lista wszystkich koniecznych dokumentów jest bardzo długa. Nasz Kancelaria zajmuję się rejestracją spółek, jeśli mają Państwo jakieś trudności zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00