• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówFirmowa rachunkowość

Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia swojej rachunkowości. Zagadnienie to jest niezwykle istotne, ponieważ odzwierciedla informacje o zdarzeniach gospodarczych, w których brało udział dane przedsiębiorstwo. Na podstawie tych danych firma także rozlicza się z państwem za pomocą podatków.

Na samodzielne prowadzenie księgowości mogą pozwolić sobie wyłącznie przedsiębiorstwa upoważnione do prowadzenia księgowości uproszczonej. Pozostałe obowiązek ten muszą przekazać specjalistom, a więc wykwalifikowanym księgowym. Kłopotliwość procesu księgowego sprawia, że wielu przedsiębiorców mimo możliwości samodzielnych rozliczeń zadanie to przekazuje biurom rachunkowym.

Firmowa rachunkowość prowadzona w ramach outsourcingu księgowego zapewnia firmie pełne bezpieczeństwo w razie kontroli skarbowej.

Profesjonalne usługi księgowe w atrakcyjnej cenie oferuje nasza firma. Nasze usługi w pełni dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam zagwarantować stuprocentowe zadowolenie.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki