• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówElektroniczna rejestracja spółek

Elektroniczna rejestracja spółek jest możliwa od 2012 roku. Dzięki temu rozwiązaniu spółkę z o.o. można zarejestrować w ciągu 24 godzin. Według planów Ministerstwa Sprawiedliwości od 1 stycznia 2015 roku przez Internet będzie również można zarejestrować spółkę komandytową.

Elektroniczna rejestracja spółek odbywa się w specjalnym systemie teleinformatycznym. Umowa spółki powstaje na bazie wzorca. Wspólnicy muszą założyć konto w tym systemie oraz złożyć swoje podpisy na powstałej umowie. Jeżeli wszystkie kroki zostaną poprawnie wykonane, to powstanie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Później wystarczy już tylko dokonać rejestracji w pozostałych instytucjach oraz wykonać resztę kroków przydatnych do prawidłowego i sprawnego funkcjonowania firmy jak na przykład założenie rachunku bankowego. To pozwoli w przyszłości uniknąć wielu problemów.

Dzięki elektronicznej rejestracji możesz w ciągu maksymalnie 24 godzin stać się przedsiębiorcą i rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00