• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-rejestracja spółek

W dobie kryzysu gospodarczego coraz mniej osób decyduje się na rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Niestabilny rynek, zwiększone ryzyko związane z inwestycjami sprawiają, że tylko nieliczni postanawiają zarejestrować firmę. Aby poprawić tę sytuacje rząd podejmuje wszelkie możliwe działania mające na celu zachęcenie przedsiębiorców do zakładania firmy i zmniejszenie kosztów jej prowadzenia.
Jednym z tych sposobów jest e-rejestracja spółek. Od 2012 roku polscy przedsiębiorcy mają możliwość zakładania spółek z o.o. przez Internet. Nie wymaga to od nich kompletowania dokumentów oni składania wniosków w kolejnych urzędach, jest to procedura szybka i prosta. Od teraz wystarczy laptop i trochę wolnego czasu aby założyć swoją firmę, bez wychodzenia z domu, w zasadzie bez konieczności uprzedniego przygotowania. Nie ma również konieczności oczekiwania w nieskończoność na rozpatrzenie naszego podania o rejestrację, dzięki systemowi s24 rejestracja trwa tylko 24 godziny.

E-rejestracja spółek to rozwiązanie, które z całą z całą pewnością ułatwia przedsiębiorcom start. Za jego pośrednictwem swoją firmę założyło wielu businessmanów, którzy jeszcze kilka lat temu nie podjęli by się tego, ze względu na uciążliwy proces rejestracji tradycyjną metodą.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.