E-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

E-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest możliwa od 2012 roku. Oprócz spółki z o.o. można zarejestrować również spółkę jawną lub komandytową.

Dzięki tej metodzie można założyć spółkę bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodny i szybki sposób. Jeżeli nie masz zbyt wiele czasu, a chcesz rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej jak najszybciej to ten sposób jest stworzony dla Ciebie.

E-rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest możliwa po wcześniejszym zarejestrowaniu się w specjalnym systemie. Proces ten rozpoczyna się od założenia konta. Następnie trzeba wypełnić prawidłowo formularz danymi, o które prosi system teleinformatyczny. System samodzielnie generuje wszystkie dokumenty: statut spółki, listy wspólników, wnioski KRS itp. Kolejnym krokiem jest podpisanie dokumentów podpisem elektronicznym. Uregulowanie opłat sądowych od wniosku o wpis do Krajowego Rejestru Sądowego jest etapem końcowym procesu e-rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe