• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-biuro w Krakowie

Kraków jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miast Polski, znany jest w zasadzie na całym świecie. Posiadanie adresu swojej firmy w tym właśnie mieście dodaje jej prestiżu nawet poza granicami naszego kraju. Zapewnienie sobie tego jest niestety bardzo drogie, należy liczyć się z koniecznością wynajmu powierzchni biurowej, co niestety wiąże się z dodatkowymi kosztami. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest e-biuro w Krakowie.

Taka usługa w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ niesie za sobą wiele korzyści, a przede wszystkim oszczędności. Pozwala ograniczyć liczbę zatrudnianych pracowników oraz wiąże się z licznymi udogodnieniami. Wirtualne biura w swojej ofercie posiadają pełną obsługę sekretariatu, czyli między innymi przeprowadzanie w imieniu firmy wszelkich rozmów z potencjalnymi zleceniodawcami czy też odbiór korespondencji. Ich pracownicy dbają o wizerunek swoich klientów na przykład poprzez dopracowywanie systemu identyfikacji wizualnej. E-biuro w Krakowie to niezwykle opłacalna usługa, która zapewnia prowadzenie księgowości na najwyższym poziomie. Pracownicy zatrudniani przez tego typy firmy są kompetentni i zajmują się dokumentacją działalności gospodarczych, które ich zatrudniają najlepiej jak to możliwe.

Korzyści płynących z wirtualnego biura jest znacznie więcej. Charakteryzują się one wszechstronnością usług świadczonych na rzecz klienta oraz profesjonalizm, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających businessmanów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.